Kullanım Alanları

Oldukça özenle huş ağacından yapılmış tek kullanımlık ahşap sofra ve sunum ürünleri, restoran – cafe sunumları ve paket servisi, ofis ya da yemekli partiler, piknikler, özel etkinlikler için şık, hesaplı ve kullanışlı bir seçimdir.  Doğada hızlı çözünür. Plastik alternatifleri gibi çevreyi kirletip zarar vermez. %100 doğal, Kompostlanabilir (Compostable) ve Biyobozunur (Biodegradable) yapıdadır. 

PAKET SERVİS


Paket servisi yapan veya take-away (al-götür) konsepti olan işletmeler, belirli yemek grupları ile ürünlerimizi kullanabilirler.

Salatalar – kahvaltılıklar - meze ve soslar – yoğurt – tatlı- pasta – dondurma –kumpir - pide-pizza – börek – köfte – patates - döner v.b yemek gruplarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Paket Servis yapan işletmeyim nasıl sipariş verebilirim?

  • Siparişleriniz için aşağıda verilen bağlantıya tıklayarak "İşletmeler için sipariş formu" nu doldurup tarafımıza iletiniz. İstekleriniz en kısa sürede değerlendirilip tarafınıza bildirilecektir.

    FORMU DOLDUR
     

İŞLETME İÇİ KULLANIM


Cafe Restoran, kahve dükkanı, pasta çikolata tatlı dondurma waffle dükkanları, doğal ürünler ve açık büfe konseptine sahip, v.b. işletmeler sunum ve servislerinde ürünlerimizi kullanabilirler.

Açık büfe ve toplu kullanım alanlarına uygun kutulama ve stand fikirleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Pastane / Bakery

pastane tahta kasik catal bicak

Pastalar, sütlü ve kavanoz tatlilar, ikramliklar, davet organizasyon, baby shower, branch, kahvaltiliklar, ögün yemekleri, salatalar v.b

Parti - Piknik - Etkinlik


Tüm açık kapalı yemekli aktivitelerde, farklı kullanım alanlarına uygun olması ve doğal olmasının yanısıra, etkinliğinizin konseptine uygun baskılar eklenerek ve aksesuarlar kullanılarak yaratıcı sunumlar oluşturabilirsiniz.

Fuar, festival, konser, açılış, düğün, nişan, doğum günü şirket etkinlikleri ve piknikler 

Etkinlikler için ürünlerimizi talep eden kişi ve firmalar

  • etkinlik@kullanattahta.com e-posta adresimize (Firma adı, ürünler ve kaç adet talep edildiğiyle alakalı bilgileri kısaca yazıp, bize ulaşabilirler.